OLAPLEX

Nové revoluční salonní ošetření

Olaplex - Nové revoluční salonní ošetření

OLAPLEX

Olaplex‬ je přípravek originální chemické receptury, která dokáže znásobovat a obnovovat rozbité disulfidové vazby. Dovoluje posunovat hranice barvení, aniž by byla ohrožena integrita vlasů. Přejděte na světlejší odstín, nyní se nemusíte bát! Olaplex používáme spolu s barvícím systémem .

Nové revoluční salonní ošetření

Přejděte na světlejší odstín. Posuňte hranice barvení dál, aniž by byla ohrožena integrita vlasů. Olaplex můžete použít jako systém pro dokonalé barvení nebo jako samostatné ošetření. Přípravek Olaplex Bond Multiplier č.1 se přidává do zesvětlovače nebo barvy a po opláchnutí barvy z vlasů se aplikuje přípravek Bond Perfector č.2. Výrazně se tak sníží poškození při každém barvení.


Na domácí použití je určen Hair Perfector č. 3, který prodlužuje trvanlivost barvy a dodává vlasům potřebnou péči. Domácí péče by se měla používat 1x týdně pro další posílení vlasů a ochranu budoucím chemickými ošetřeními. Přípravek Hair Perfector No.3 (999 Kč) Take Home má další úžasné výhody oceňované stovkami klientů.

A co to vlastně je, ten Olaplex?

Olaplex logo

Jedná se o ORIGINÁLNÍ chemickou recepturu, která dokáže znásobovat a obnovovat rozbité disulfidové vazby. Takovému přípravku nelze konkurovat!


Začali jsme tím, že jsme našli dva přední světové odborníky v oblasti materiálů a chemie, kteří nikdy předtím nepracovali pro vlasový průmysl - Dr. Eric Pressly a Dr. Craig Hawker. Vznikl tak tým snů, který s čerstvým nadhledem vynalezl chemickou složku, jež bez silikonu a minerálních olejů obnovuje rozbité vazby ve vlasech během chemického ošetření a po něm. Výsledkem jsou vlasy silnější než kdy předtím.